Підготуй стислу коротку розповідь про свого улюбленого письменника . вживайте речення , ускладнені однорідними членами

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Поезія Василя Голобородька, про те, що мова- щось коштовне і незбагненне, набагато глибше і значущіше, ніж ті слова, що її складають.Короткими рядками, у яких відсутні будь-які художні засоби, поетичні "красивості", Василь Голобородько спромігся сказати головне: мова - це душа кожного з нас, наше єство, наша гордість, наше минуле й майбутнє. Оригінальна, неповторна манера письма, наскрізний патріотизм, що пронизує кожний із рядків його поезії, усвідомлення зв'язків між минулими, сьогоднішніми та прийдешніми поколіннями, шанобливе ставлення до рідної мови, висловлене в простих, неповторних образах, зробили Василя Голобородька самобутньою постаттю в українській літературі. Твори Василя Голобородька - це відгомін казок і легенд, замовлянь і пісень, загадок і приказок, що збереглися з давніх-предавніх часів у скарбничці народної пам'яті.