Підібрати спільнокореневі слова до таких слів:лелека,батьківський,гніздо,повертатися,щороку.
Ответ(ы) на вопрос:
лелека: лелечий, лелеча, лелечі, лелече, лелеченя. батьківський: батько, батьківські,батечко, батьки Гніздо: гнізда, гніздовий, гніздова, гніздище, гніздечко повертатися: повернутися, повернутий, повертаються щороку: щорічний