Підкресли головні члени . За допомогою стрілочок установи зв'язок між членами речення. Улітку сільські жителі носили солом'яні брильця.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Жителi - пiдмет :одной чертой подчеркнуть, носили - присудок: двумя чертами; носили (стрелочка) (коли?) улiтку; носили (стрелочка )(що?) брильця; жителi (якi) сiльськi