Підкресліть члени речення, написати частини мови допоможіть кажуть, що талановитий скульптор звільняє своїм різцем камінь, над яким працює, від усього зайвого

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
кажуть- вставне слово що- сполучник скульптор- підмет, іменник звільняє, працює - присудки, дієслова різцем, камінь- іменники над, від- прийменник яким-займенник усього, зайвого-прикметники