Підкресліть всі головні і другорядні члени речення 1.Осінь кленам фарбувала крони прикрашала їм багрнянцем скроні. 2.Вітер прозорий мене вогким торкає крилом. 3.І літо гостинне кладе на долоні пучечки достиглих солодких суниць.
Підкресліть всі головні і другорядні члени речення
1.Осінь кленам фарбувала крони прикрашала їм багрнянцем скроні.
2.Вітер прозорий мене вогким торкає крилом.
3.І літо гостинне кладе на долоні пучечки достиглих солодких суниць.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Осінь - підмет; фарбувала, прикрашала - присудки однорідні; кленам, крони, їм, багрянцем, скроні - додатки.
2. Вітер - підмет; торкає - присудок; прозорий, вогкий - означення; мене, крилом - додатки.
3. Літо - підмет; кладе - присудок; гостинне, достиглих, солодких - означення; пучечки, суниць - додатки; на долоні - обставина.