Підкреслити однорідні члені речення: Хліб- сіль їж, а правду ріж Швидко казка мовиться, та не швидко діло робиться Добре слово краще за цукор і мед Пташка красна свїм пір'ям, а людина своїми знаннями

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)хліб сіль(підкреслювати однією рискою,відповідає на питання "що?") 2)мовиться,робиться(підкреслювати двома рисками,відповідає на питання "що робиться?")і казка,діло(підкреслювати однією рискою,відповідає на питання"що?" 3)Пташка,людина(підкреслювати однією рискою,відповідає на питання "хто?")і. своїм пір'ям ,своїми знаннями(підкреслювати хвилястою лінією,відповідає на питання"чим?")