Підкреслити спільнокореневі слова.Маленька праця краща за велике безділля. Працьовиті руки гори вернуть. Бджола мала, а й та працює. Праця людину годує, а лінь-марнує.

Підкреслити спільнокореневі слова. Маленька праця краща за велике безділля. Працьовиті руки гори вернуть. Бджола мала, а й та працює. Праця людину годує, а лінь-марнує.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Праця, працьовиті, працює, праця - корінь ( ПРАЦ ). Маленька, мала - корінь ( МАЛ ).