Підскажіть будь ласка. У слові "листяного" який рід? Дякую!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Листяного - чол. або сер.рід. Змінення прикметника за родами  залежить від форм іменника, з яким він узгоджується. Наприклад: листяного дерева, листяного лісу.
Гость
Взагалі, рід прикметника визначають за родом іменника, від якого він залежить. Наприклад:  Затишна хатина стояла через гаю. Прикметник затишна залежить від іменника хатина. Хатина - ж.р., тому й слово затишна має ж.р. У твоєму випадку можливі два варіанти: ч.р. або с.р. Подивися на іменник, від якого залежить прикметник листяного, і визнач рід.