План оповідання "Дорогою ціною" От 10 предложений(желательно не из инета)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Рішення Остапа Мандрики. 2. Бійка у маєнку. 3. Згадка з дитинства Остапа. 4. Темна ніч 5. Чекання переправи. 6. Поранення Остапа 7. Плавні. 8. Остап та вовк. 9. Марення Остапа. 10. Циганський табір. 11. Заробітки Соломії. 12. Арешт циганського табору та Остапа. 13. Договір Соломії та болгарина. 14. Визволення силою Остапа. 15. Річка. 16. Смерть Івана та Соломії. 17. Доля Остапа. 18. Остап - старий дід.