Планета Земля - твоя домівка. Запиши,як ти оцінюєш висловлену в тексті думку:" Земля змінює своє лице не лише сама собі, а ще й люди їй допомагають" 4-5 речень. Допоможіть це на ДПА

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Планета Земля - нас спільний дім. Всі наші війни, випробування різних видів зброї - все це шкодить нашій планеті. Планета еволюціонувати початку разом з нами. Ми з нею єдине ціле. І якщо ми і далі не будемо дбати про нашому спільному домі, то, в кінці-кінців, ми втратимо те, що нині маємо.