Please help meTtanslate into Ukrainian:1. Mary has just gone out for a walk.2. My elder brother has never had any trouble with mathematics3. Hate they come back from France yet? No, they haven't.

Please help me Ttanslate into Ukrainian: 1. Mary has just gone out for a walk. 2. My elder brother has never had any trouble with mathematics 3. Hate they come back from France yet? No, they haven't.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Мері просто вийшов на прогулянку.2. Мій старший брат ніколи не мав жодних проблем з математикою3. Ненавидять вони повернулися з Франції ще? Ні, вони не.