ПЛИИИЗ переведите 1) әкелу, қандай Шырша? 2) Оның биіктігі? Қанша метр? 3) қай жерде орналастырған шыршаның Жасыл. 4) қарағанда безендірдіңдер Шыршаны? 5) сырға шамдар, ойыншықтар, әшекейлер, әр түрлі заттарды, кім әкелді?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) ввоз, какие Елки? 2) Его высота? Сколько метров? 3) в помещении, где Зеленые елки. 4) (Сам не знаю), чем Елки? 5) серьги, лампы, игрушки, украшения, различные предметы, кто принес?