.   Площині (ОХУ) належить точка з координатами:       а) (0; 5; - 2);                    б) (- 4; 2; 0);              в) (2; 0; - 1);                 г) (3; - 6; 4).

.   Площині (ОХУ) належить точка з координатами:        а) (0; 5; - 2);                    б) (- 4; 2; 0);              в) (2; 0; - 1);                 г) (3; - 6; 4).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Площині ОХУ належить точка, координата Z якої дорівнює 0. Це точка б) (-4; 2; 0).