ПЛЗ допоможіть 1. Пояснити назву твору Романа загребельного "Диво" 2. Порівняльна характеристика Ярослава мудрого та Сивоока по роману "Диво" 3. Історично форкльорна основа твору "Маруся Чурай" Л. Костенко 4. Творчість поетів ...

ПЛЗ допоможіть 1. Пояснити назву твору Романа загребельного "Диво" 2. Порівняльна характеристика Ярослава мудрого та Сивоока по роману "Диво" 3. Історично форкльорна основа твору "Маруся Чурай" Л. Костенко 4. Творчість поетів Шістдесятників: Основні засади, мотиви, ідейна спрямованість 5. Літературний напрям постмодернізму в сучасній українській літературі 6. Назвати літературні угрупування 1 половини 20 століття одне з них охарактеризувати 7. Химерна проза та її ознаки 8. Сучасна українська поезія
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Автора зовут Павло, хотя бы правильно перечитали бы..