Поділи текс на речення и виділи головні слова У лісі швидко насувається вечір темні тіні лягають попід дерева старі сосни стоять непорушно надвечірнє сонце сховалося за деревами
Поділи текс на речення и виділи головні слова
У лісі швидко насувається вечір темні тіні лягають попід дерева старі сосни стоять непорушно надвечірнє сонце сховалося за деревами
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У лісі швидко насувається вечір. Темні тіні лягають попід деревами. Старі сосни стоять непорушно. Надвечірнє сонце сховалося за деревами. насувається вечір..тіні лягають..сосни стоть..сонце сховалося.