Подскажите пожалуйста хорошие песенки))))

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Yesterday,  All my troubles seemed so far away,  Now it looks as though they're here to stay,  Oh, I believe in yesterday.  Suddenly,  I'm not half the man I used to be,  There's a shadow hanging over me,  Oh, yesterday came suddenly.  Why she  Had to go I don't know, she wouldn't say.  I said,  Something wrong, now I long for yesterday.  Yesterday,  Love was such an easy game to play,  Now I need a place to hide away,  Oh, I believe in yesterday.  Why she  Had to go I don't know, she wouldn't say.  I said,  Something wrong, now I long for yesterday.  Yesterday,  Love was such an easy game to play,  Now I need a place to hide away,  Oh, I believe in yesterday.  Mm-mm-mm-mm-mm-mm-mm.
Гость
псня из м\ф Умка,  Облака (белокрылые лошадки), в траве сидел кузнечик, песенка львенка и черепахи, ты да я да мы с тобой))))))))))