Подумай,яке із закінчень ові, еві, єві слід ужити в іменниках чоловічого роду.Запиши утворені словосполучення. Наказ (солдат), сказати (товариш), вручити (учитель), доручити (Сергій), сказати (сторож), показати (родич), подару...

Подумай,яке із закінчень ові, еві, єві слід ужити в іменниках чоловічого роду.Запиши утворені словосполучення. Наказ (солдат), сказати (товариш), вручити (учитель), доручити (Сергій), сказати (сторож), показати (родич), подарувати (Андрій)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Наказ солдатові, сказати товаришеві, вручити учителеві, доручити Сергієві, сказати сторожеві, показати родичеві, подарувати Андрієві