Поміркуй за що ти любиш рідну домівку . Свої міркування запиши 4-5 речень

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Рідний дім... Лише два слова, але скільки тепла, радощів... Я люблю свій дім, тому, що заходячи до нього можна зрозуміти, що ти в безпеці і все буде добре. Запах пиріжків, коли я заходжу додому зігріває мою душу.Посмішка тата й мами, роблять мене щасливою/им.