Поміркуйте та запиши на які природні компоненти впливає розміщення рівнин та гірських систем на материках

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
взагалі розміщення рівнин і гірських систем впливає на рель'єф, на формування клімату ,особливо гірські системи ,якщо вони високі, то перешкоджають надходженню холодних повітряних мас до материка. також впливають на залягання корисних копалин .дуже великий вплив мають на клімат на температуру, на вітри і навіть природні зони.