Помоги выбрать слова ИТ, БЭРЭНГЕ, АЛМА, КЫЯР, ЧОГЕНДЕР, ЧИЯ, СУГАН и составь предложения!    Бэлешкэ ..................кирэк. Компотка ......................кирэк. Борщка ........кирэк. Салатка.........................кирэк. Ко...

Помоги выбрать слова ИТ, БЭРЭНГЕ, АЛМА, КЫЯР, ЧОГЕНДЕР, ЧИЯ, СУГАН и составь предложения!    Бэлешкэ ..................кирэк. Компотка ......................кирэк. Борщка ........кирэк. Салатка.........................кирэк. Компотка .........................кирэкми. Борщка............кирэкми.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бэлэшка ит кирэк.Компотка чия кирэк.Борщка чогендер кирэк.Салатка суган кирэк.Компотка кыяр кирэкми.Брощка алма кирекми.Если помогла,отметь мой ответ,как лучший)
Гость
 Бэлешкэ ит кирэк. Компотка ЧИЯ кирэк. Борщка ЧОГЕНДЕР кирэк. Салатка СУГАН кирэк. Борщка бэрэнге кирэк. Компотка алма кирэк.