ПОМОГИТЕ. 39 баллов за помощь! Побудуйте екологічну піраміду чисел лісу помірної зони(влітку), якщо кількість особин, крім мікроорганізмв і грунтових ба ктерій, на 1000 м квадратних становить: продуцентів - 200, первинних консу...
ПОМОГИТЕ. 39 баллов за помощь! Побудуйте екологічну піраміду чисел лісу помірної зони(влітку), якщо кількість особин, крім мікроорганізмв і грунтових ба
ктерій, на 1000 м квадратних становить: продуцентів - 200, первинних консументів - 150000, вторинних - 120000, кінцевих хижаків - 1. Назвіть представників різних трофічних рівнів і поясніть, чому побудована піраміда має вузьку основу.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
допустим, что продуцентов 2000000. пирамида будет иметь широкое основание и узкую вершину. получается 1 уровень (зеленые растения) - 2 уровень (полевка) - 3 уровень (степной хорь) - 4 волк
вот как то так