Помогите!!! Апостроф Постав, де потрібно, апостроф. вечеря подвірячок горобінний буря карєра барєр рясний румяна кровяний буряковий голубятня мякенький румяний перемиря рятівник мякушка вязниця рядом вязанка поливяний курява пя...

Помогите!!! Апостроф Постав, де потрібно, апостроф. вечеря подвірячок горобінний буря карєра барєр рясний румяна кровяний буряковий голубятня мякенький румяний перемиря рятівник мякушка вязниця рядом вязанка поливяний курява пятибальний валений курячий пятикутник гарячий порятунок пятиповерховий
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
подвір'ячок кар'єрв бар'єр рум'яна кров'яний голуб'ятня м'якенький рум'яний перемир'я в'язниця рядом в'язанка полив'яний курява пятибальний валений курячий п'ятикутник гарячий порятунок пятиповерховий