Помогите!!!!!!! диалог на казахском языке про национальные инструменты 10 вопросов и 10 ответов

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
вот: -Салем, казактын улттык аспаптарын билесин бе? -Салем,арине билемин -маган айтып берш1 -Булар:домбыра,сыбызгы,кобыз,дауылпаз жане т.б. -Жарайсын,Кобыз атасы ким екенин билесин бе? -Иа,кобыз атасы Коркыт ата, -Ал, домбыра шеберлер1н атап берши -куй атасы Курмангазы, -Жарайсын,сен один домбырада ойнай аласын ба? -иа, арине ,казактын балаларынын бари домбырада ойнай алу керек