Помогите диалог на тему я разговариваю с другом по телефону на казахском

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Сәлем,Алмас! -Сәлем! Қал - жағдайын қалай? -Бәрі керемет! сенің ше? -Жақсы. -не істеп отырсың? -Серуенге шығайын деп жатырмын. ал сен ше? -"Абай жолы" атты әдеби шығарманы оқып жатырмын. Источник: https://znanija.com/task/2966410 Перевод - Привет,Олжас! -Привет! Гор - как дела? -Все отлично! А твои? -Хорошо. -что делаешь? -Я собираюсь на прогулку'. а ты? -"Путь абая" читаю литературное произведение
Гость
- Досым, сәлем, неге көптен хабарласпай кеттің? - Сәлем, досым, мен жазда атамның аулында болып, сенімен хабарласа алмадым. Өзіңдің дауысыңды қатты сағындым. - Бәсе, мен телефон соқсам, жауап ала алмағаным сол екен ғой, жарайды, бәрі жақсы болса болды, мен сені уайымдап жүр едім. -Рахмет, мен де бәрі жақсы, сен өзің қалайсың? -Рахмет, менде де бәрі жақсы, енді үзбей хабарласып тұрайық. Сау бол. - Жарайды, сау бол.