Помогите!!!!! Fill in the tables. Заповни таблиці. Every day / have / -------- / come / --------- / play Yesterday had / did / -------- / started / --------- Every / go / -------- / walk / ---------- / make Yester...

Помогите!!!!! Fill in the tables. Заповни таблиці. Every day / have / -------- / come / --------- / play Yesterday had / did / -------- / started / --------- Every / go / -------- / walk / ---------- / make Yesterday /----------- / got up / ----------- / watched / ---------
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1has, comes, plays 2have, do,start, 3went, walked,made 4 get up, watch,