Помогите (Математика, география, биология, тарих пәндері бойынша өздерің білетін термин сөздерді жазыңдар)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 матемнен квадрад куб сантиметр кг мл геогтан карта арал атлас метеор комета  биология дан өсімдік тұқым аналық аталық тарих параграф тарих  ғұн сақ
Гость
Матемнан-квадрат,центнер,паралелнпипед,сантиметр!Тарих:Гоминид,Австролопитек!География-карта,глобус!Биология-Атмосфера,гидросфера!