Помогите мне!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Очень срочно!!!!!!!!!!!!Урок: ОБЖНадо:Описати дві ситуації:1. Незнайомець просить дозволу скористатися телефоном, щоб викликати "швидку допомогу". Як вчинити?2. Хтось подзвонив у квартиру...

Помогите мне!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Очень срочно!!!!!!!!!!!! Урок: ОБЖ Надо: Описати дві ситуації: 1. Незнайомець просить дозволу скористатися телефоном, щоб викликати "швидку допомогу". Як вчинити? 2. Хтось подзвонив у квартиру. Підійшовши до дверей, не можна побачити у вічко, бо в коридорі темно. Що робити?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. самому, не випкскаючи телефону з оук набрати номер швидкої, самому розмовляти по телефону, та питати інформацію у незнайомця та передавати її швидкій. 2. спитати хто там. ні в якому разі не відмикати двері. якщо незнайомець погрожує, краще викликати міліцію. в іншому випадку спілкуватись через двері або взагалі не спілкуватись