Помогите молю! Look at the family tree. Complete the boxes with the correct words!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Neil is -PENNY'S BROTHER. CONRAD'S AN UNCLE 2) Kim is- NEİL'S A Nephew BRENDA'S GRANDCHILD MARTIN'S SON 3) Brenda is -PHIL'S GRANDMOTHER ERIC'S A WIFE PENNY'S MOTHER 4)Phil is -GREG'S A NEPHEW ANGELA'S SON JANE'S COUSİN ERIC'S GRANDCHILD 5) Eric is -LISA'S GRANDFATHER NEIL'S FATHER BRENDA'S A HUSBAND 6)Penny is -PHIL'S AN AUNT NEIL'S SISTER 7)Conrad Lisa Kim and Jane are -PENNY AND MARTIN'S CHILDREN ERIC AND BRENDA'S GRANCHILDREN 8) Eric and Brenda are-NEIL AND PENNY'S PARENTS PHIL'S GRANPARENTS ( GRANDMOTHER AND GRANDFATHER)
Гость
1. Penny's brother (брат) Conrad's uncle (дядя) 2. Martin's daughter (дочка) Neil's niece (племянница) Brenda's granddaughter (внучка) 3. Phil's grandmother (бабушка) Eric's wife (жена) Penny's mother (мама) 4.Greg's nephew (племянник) Angela's son (сын) Jane's cousin (кузен) Eric's grandson (внук) 5.Lisa's grandfather (дедушка) Neil's father (отец) Brenda's husband (муж) 6. Phil's aunt (тетя) Neil's sister (сестра) 7. Penny and Martin's children дети Eric and Brenda's grandchildren (внуки) 8. Neil and Penny's parents (родители) Phil's grandparents (бабушка и дедушка)