ПОМОГИТЕ!!! надо ТОЛЬКО ВЫБРАТЬ ответ!Укажіть, частиною якого складника внутрішньої будови Землі є астеносфераА мантії; Б земної кори;В зовнішнього ядра;                                                                          ...

ПОМОГИТЕ!!! надо ТОЛЬКО ВЫБРАТЬ ответ! Укажіть, частиною якого складника внутрішньої будови Землі є астеносфера А мантії;  Б земної кори; В зовнішнього ядра;                                                                                                           Г внутрішнього ядра.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ответ Б - земной коры.