Пожалуйста помогите:визначте , до якої чатини мови належать слова і чи може частка НЕ вживатися в цьому разі окремо.   Нескорений,неорганізований, нездійсненний, недоторканий,нескінчений,нефарбований.

Пожалуйста помогите:визначте , до якої чатини мови належать слова і чи може частка НЕ вживатися в цьому разі окремо.    Нескорений,неорганізований, нездійсненний, недоторканий,нескінчений,нефарбований.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
частина мови прикметник, а не пишеться разом)) думаю це тобі допоможе)))