Помогите написать диалог на тему "сторінками улюбленого твору" (10 реплик)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Привіт, Оксанко.  -Привіт, Аліно! Приємно знову тебе бачити в бібліотеці. - Взаємно. По яку ти книгу знову прийшла? - Я зараз читаю оповідання Тамари Крюкової. - А про що ці оповідання? -Взагалі я зараз саме читаю видавництво "Дівоче фентезі" до яких відноситься збірки: Гордівниця, Кубок чарівника, Зоряний лицар, Чарівниця з острова Гроз, Чорний альбатрос. Зараз я читаю Зоряний лицар.Дуже цікаві книги, раджу і тобі поситати! - А про що вони? Та чого вони вчать? -Вони розповідають про дівчинку Марику, яка мала велику силу волі та виривалість. Тому я думаю що із цих книг банато можна взяти корисного. - Дякую тобі. Побачимося завтра. -Бувай!