Помогите написать мини сочинение на казахском языке на тему МОЙ ЛЮБИМЫЙ СПОРТСМЕН- ЛИОНЕЛЬ МЕССИ

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менің сүйікті футболшы Лионель Месси болып табылады. Ол әлемдегі ең үздік ойыншы болып табылады. Ол 4 алтын доп бар. Ол осы команда Барселона Испанияда болып Барселона футбол командасының, ойнады. Мен оның қатысуымен барлық ойындар бақылады