Помогите написать сочинение на казахском про осень,7 предложений,пожалуйста

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Куз келди! Кустар жылы жакка ушып кетти .Агаштар кызыл-сары киим киди. Адамдар жылы киимдерин шыгарып, жылы киине бастады .Дала да биресе жанбыр , биресе жел согып, дала суытты. Бирак куз суык болганмен кузде 4мезгилдин бири . Кузде оз ерекшеликтеримен адеми. Мен куз айын жаксы коремин! Простите! но У меня казакские буквы нету.