ПОМОГИТЕ!!!!!!напишите пожалуйсто 10 предложений с числитильными на казахском языке

ПОМОГИТЕ!!!!!!напишите пожалуйсто 10 предложений с числитильными на казахском языкепрошу!!! и с переводом
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен бүгін сағат жетіде тұрдым(я сегодня встала в семь часов).Бүгін менде сабақтар сағат сегізде басталады(сегодня у меня уроки начинаются в 8часов).Сағат он бір болғанда мен алгебрадан 4 есеп жасадым(когда время было 11 я решила по алгебре 4примера).Бүгін мен қурбыма 230тг/рубль қайтаруым керек(Сегодня я подруге должна отдать 230тенге/рублей.Досым маған 100%дұрыс жасалған үй тапсырмасын әкелуге керек(сегодня мой друг долен принести сто процентно правильное д/з.Мен дүкенге барғанда нан 50теңге/рубль,сүт 100теңге/рубль болды қосқанда 150 теңге болды(когда я пришла в магазин хлеб стоил 50тенге/рубль,молоко 100тенге/рублей а вместе вышло 150тг/рублей.Бүгін менде 4пара(сегодня у меня 4пары).Бүгін далада 23С(сегодня на улице 23градуса).Бүгін менің мұғыліміма 37жас болады(сегодня моей учительнице 37лет).Кеше мен орыс тілден 5 алдым (вчера по русскому я получила5).Менің телефонымда тек қана 30мб қалды(в моём телефоне осталось только 30мигабайт)