Помогите найти целый текст песни Скрябина Старые фоттографии

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Здається, шо то було так давно, Коли в руках тримаю цей альбом, Нам було абсолютно все одно, Не маючи нічого, мати всьо. За гроші не купити тільки час, Він всіх нас методично поділив- Когось він опустив когось підняв, А є на кого взагалі забив. Старі фотографії на стіл розклади, Дитячі історії смішні розкажи, І справжнім друзям не забудь - подзвони, Бо добре чи зле з тобою завжди вони. Дешеве пиво і сухе вино Робили нас щасливими людьми. І ніби чудо польське радіо Нам відкривало той незнаний світ. Ми жили всі так ніби то був сон І можна бути вічно молодим, А залишився тільки цей альбом, А мрії розлетілися як дим. Старі фотографії на стіл розклади, Дитячі історії смішні розкажи, І справжнім друзям не забудь - подзвони, Бо добре чи зле з тобою завжди вони. Ми грали примітивну музику, Так чесно, шо пробила би до сліз... Чекали шо прийде такий момент, Коли під ноги впаде цілий світ. Годинник вперто роки рахував, І кожен так як вмів так і зробив, І тільки у альбомі всі підряд, Ми будемо такими як тоді.