ПОМОГИТЕ НЕ ИГНОРЬТЕ ЧЕРЕЗ 10 МИНУТ В ШКОЛУ СОСТАВИТЬ ДИАЛОГ НА КАЗАХСКОМ НА ТЕМУ НАЦИОНАЛЬНЫЕ ГОЛОВНЫЕ УБОРЫ СРОЧНОО

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сен қазақ халқының ұлттық бас киімдерін білесің бе? Білемін, неге сұрадың? Өтінемін, білсең маған айтып берші? Жарайды, тыңда. Ерлер қысты күні киетін бас киім: тымақ, бөрік. Жазда тақия .  Ал, қыздар, әйелдер не киеді? Қыздар тақия, сәукеле киеді. Әжелер, аналар ақ жаулық тартады, кимешек киеді. Саған көп рахмет, досым. Енді менде білетін болдым.
Гость
Вот и всё! Удачи в учёбе!♥