Помогите не получаеться создать міні твір на тему добро та зло у сучасному світі ключевое слово міні

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Добро Добра людина завжди допоможе у скрутну хвилину. Ось наприклад - На одній громадській вулиці сидів старий дідусь. Він був сліпим, та потребував грошей. Усі люди проходили і навіть копійки йому не давали. Стало спохмурніти. Один маленький хлопчик йшов до магазину щоб щось придбати. Аж раптом він побачив того сліпого дідуся. Він обережно підійшов до ньго і поклав йому усі гроші які мав. Дідусь почув шуркіт і сказав: - Хто тут? - Це я, Максим. Я йшов до магазину і побачив вас... Я...Я тут гроші вам у капелюшок поклав. - Ти це зробив заради мене одного? Спитав дідусь. - Ви потребуєте грошей більше чим я. Сказав хлопчак. І обійняв дідуся.