Помогите нужно написать свой детектив(напишите имя сыщика,место приступление,преступник)краткий текс сам допишу или увеличу.нужно срочно.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
С. Джонні Мак-Руссо, М. Дім Профессора Ейзенхауера Лібтсі, П. Деніел Тауллер В Поліцію міста Бостон прийшов виклик про вбивство в будинку відомого професора Ейзенхауера Лібтсі, вбито його брата. Під час обшуку тіла була знайдена записка професорові зі словами "Ти наступний". Про виклик повідомляють детектива Джонні Мак-Руссо і просять його самого та його помічника Івана Прокофьєва (Он эмигрировал из Украины) прибути на місце злочину. Після прибуття Детектив усе ретельно дослідив і помітив відбитки пальців злодія на склі і покликав керуючого на справою і показав відбитки пальців. В цей час Іван вглядався у вікна, і побачив... Що з даху будинку навпроти хтось цілиться в детектива, і він вчасно відштовхує детектива від кулі яка ледве не зачепила обох чоловіків. Ні хто не зрозумівши, що сталося підбігли до детектива з помічником. Іван все розповів, що побачив у вікні і як ледве врятував свого начальника... ((Всё я задолбался писать дальше сам придумывай!))