Помогите!!!!!!!!!! нужно составить диалог на английском 6-8 реплик

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
A:Good morning.How are you? B:Hello,I'd to reserve a place at you Sport Camp. A:Ok.What's you name? For reserve. B: It's Bill Sheport. A:And when would you like to come? B:From 2d to 31st of Augest,please. A:Can I have you e-mail address? B:[email protected]. A: Thank you Bill. B:Thank you .Bye!
Гость
Paul: Hello Kate! Kate: Hu Paul Paul: You lake dance? Kate: Oh yes!  Paul: I lake dance tu Kate: where such questions? Paul: Today in the school disco you go? Kate: Of course I`ll go Paul: Ok, see you later Kate: see you! если были граматические ошибки то прошу прощения