Помогите нужно составить тест на казахском на тему "Қыс" составить 10 вопросов и там вопросы и 3 варианта ответа должно быть

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
тест ? ты что ? желтоқсан, қаңтар, ақпан айларында қай мезгіл болады? )жаз )қыс )көктем 2)қоңыржай белдеуде қар жауатын мезгіл жаз )көктем )қыс всё что пришло в голову
Гость
1.кыс айларынын бири... а) кыркуйек б)казан в) желтоксан 2.кыста болатын мерекелердин бири... а) 8-наурыз б) жана жыл в) ешкандай мереке болмайды. Ответы: 1)в 2)б