Помогите ! Очень нужно ! На завтра ! )  Подані слова введіть у словосполучення так , щоб в одному випадку вони вживалися як прийменники , а в другому - як прислівники або іменники з прийменниками . Збоку , зсередини , в результ...

Помогите ! Очень нужно ! На завтра ! )  Подані слова введіть у словосполучення так , щоб в одному випадку вони вживалися як прийменники , а в другому - як прислівники або іменники з прийменниками . Збоку , зсередини , в результаті , внаслідок .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Збоку од шляху - прийменник; йде збоку дороги- прислівник. Горіла зсередини, почулося зсередини - прислівник; вихопилось зсередини стодоли - прийменник. В результаті аварії поїзда - прийменник;  Внаслідок обговорення справи - прийменник:; внаслідок втрати - прислівник