Помогите очень важно! Твір на тему "Яку людину можна вважати сильною?"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сильною людиною, за моїм переконанням, можна назвати тільку ту,яка може здійснити щось таке, що відповідає її моральним переконанням, навіть якщо це йде всупереч із поглядами прийнятими в суспільстві, навіть якщо за це людину чекає покарання. Людина яка може відмовитися від себе, заради інших, яка має міцні принципи.