Помогите ответить!! 1.Функціями, що відрізняють головний мозок від спинного, є: А - рРефлекторна. Б - Терморегуляторна. В - Запасаюча. Г - Запасаюча. 2. Укажіть нервові центри умовних рефлексів, що містять в корі півкуль голов...

Помогите ответить!! 1.Функціями, що відрізняють головний мозок від спинного, є: А - рРефлекторна. Б - Терморегуляторна. В - Запасаюча. Г - Запасаюча. 2. Укажіть нервові центри умовних рефлексів, що містять в корі півкуль головного мозку. А - Сечовидедення. Б - Мовлення. В - Серцебиття. Г - Кліпання. 3. Оболонками головного мозку людини є : А - Мєязова. Б - Павутинна. В - Клітинна. Г - Ендотеліальна. 4. Відділами головного мозку людини є: А - Крижовий. Б - Проміжний. В - шийний. Г - Лицьовий. 5. Відділами проміжного мозку людини є: А - Міст. Б - Мозолисте тіло. В - Таламус. Г - Ніжки мозку. 6. Функціями ретикулярної формації є: А - Ковтання. Б - Ругуляція тонусу відділів ЦНС. В - Терморегуляція. Г - Координація рухів.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1а 2б 3б 4б 5в і 6 ніби Б