Помогите ответить на такие вопросы: 1 .У двох пробірках містяться речовини: а)глюкоза; б)сахароза. За допомогою яких хімічних реакцій можна розпізнати ці речовини? 2. Як розпізнати лише за допомогою одного реактив...
Помогите ответить на такие вопросы: 1 .У двох пробірках містяться речовини: а)глюкоза; б)сахароза. За допомогою яких хімічних реакцій можна розпізнати ці речовини? 2. Як розпізнати лише за допомогою одного реактиву гліцерин, глюкозу, етанол? 3. Що є спільне і відмінне у будові крохмалю і целюлози?
Ответ(ы) на вопрос:
глицерин отличаем с помощью гпдроксида меди2
крахмал с помощью йода
уксусную кту по запаху
ацетат натрия подвергается гидролизу и с помощью индикатора отличаем...