Помогите ответить на вопросы 1. Сен кандай мектепте окисын? 2. Озiн окып журген унай ма? 3. Сенiн мектебiн несiмен ерекшеленедi? 4. Мектепте кiтапхана коры бай ма? 5. Мектепте кандай уйiрмелер жумыс iстедi? 6. Сен кандай уйiрме...

Помогите ответить на вопросы 1. Сен кандай мектепте окисын? 2. Озiн окып журген унай ма? 3. Сенiн мектебiн несiмен ерекшеленедi? 4. Мектепте кiтапхана коры бай ма? 5. Мектепте кандай уйiрмелер жумыс iстедi? 6. Сен кандай уйiрмеге катасасын?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Адеми, таза 2.Ия 3.Ен жоғары мектептердің бири 4.Жок 5.Пандерге байланысты 6.Матем, ағылшын