Помогите ответить на вопросы (Укр-Лит): Хто із педагогів вступився за Славка Беркуту? Охарактеризуйте цього героя. Опишіть атмосферу яка панувала...

Помогите ответить на вопросы (Укр-Лит): Хто із педагогів вступився за Славка Беркуту? Охарактеризуйте цього героя. Опишіть атмосферу яка панувала...помогите ответить на вопросы (Укр-Лит): Хто із педагогів вступився за Славка Беркуту? Охарактеризуйте цього героя. Опишіть атмосферу яка панувала під час судового засудання, використавши цитати з тексту!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Характеристика Славка Беркути Славко Беркути хотів увійти до збірної і не порушувати присяги. У вісім років він був схожий на дошкільнятко, мав хворі ноги. Він приймав ліки, ходив на ковзанку, хоча часто відчував біль. Це заняття зміцнило його і частково загартувало характер. Його батько випробовував літаки, в дитинстві був у німецькому концтаборі. Саме батько сказав хлопцеві про максимальне навантаження – «вимір характеру і людських сил». Він так готував хлопця до складності життєвих обставин. Вік: Учень 7–8 класу Місце проживання: Місто Львів Стосунки з батьками: Добрі, довірливі, співчутливі Ставлення до друзів: Товариський Улюблене заняття: Фехтування, спелеологія Стосунки з природою: Захоплений природою, бачить в усьому таємниці, любить їх відкривати, цікавиться печерами Вчинки: Знаходить собі заняття, багато займається самореалізацією, страждає через «недовіру» однокласників Риси характеру: Добрий товариш, знавець природи, борець за правду, готовність долати труднощі Ставлення автора: Захоплення від вміння самореалізовуватись