Помогите ответить на вопросы.с переводом.срочно!!!! 1)Мына орын бос па ? 2)Сізбен бірге отыруға бола ма ? 3)Сізге ұлттық тағамдар ұнай ма ? 4)Сіз қуырдақты ұнатасыз ба ? 5)Не ішкіңіз келеді?Не қалайсыз ? 6)Дайын тағамнан іш...

Помогите ответить на вопросы.с переводом.срочно!!!! 1)Мына орын бос па ? 2)Сізбен бірге отыруға бола ма ? 3)Сізге ұлттық тағамдар ұнай ма ? 4)Сіз қуырдақты ұнатасыз ба ? 5)Не ішкіңіз келеді?Не қалайсыз ? 6)Дайын тағамнан ішесіз бе,әлде сіздің қалауыңызша даярлайық па ? 7)Сіздерде екіншіге қазақша ет бар ма ? 8)Сұйық тағамнан не ішкіңіз келеді? 9)Қымыз ,шұбат бар ма?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 место свободно 2 я с вами присяду 3 вам нравятся национальные блюда 4вы любите жареное мясо 5что пьете 6 7у вас на второе есть мясо по казахски 8из жидкой пищи что принесете 9лошадиное молоко,верблюжье молоко есть?