Помогите перевести Мені көргенде,кішкентай қара бала жылап жіберді. -Өй батыр,неге жыладың? -Біреу жәбірледі ме? Жоқ,аға,- деді бейтаныс бала өксігін баса алмай.-Қарным ашты. - Үйіңді таба алмай жүрсің бе? -Жоқ... Мен он бесінш...

Помогите перевести Мені көргенде,кішкентай қара бала жылап жіберді. -Өй батыр,неге жыладың? -Біреу жәбірледі ме? Жоқ,аға,- деді бейтаныс бала өксігін баса алмай.-Қарным ашты. - Үйіңді таба алмай жүрсің бе? -Жоқ... Мен он бесінші пәтерде тұрамын.Мына балапанды мысық жеп қоя ма деп... Енді байқадым.Баланың қолында торғайдың сарыауыз,үрпек балапаны щик-щик етеді.-Мұны қайдан алдың?-Бірінші қабаттың балконынан.Өздері үшеу екен. Екеуін Соняның мысығы жеп қойды. -Үйіңе апармадың ба?-Апардым.Әкем мен анам көшеге таста деп ұрысқан соң...далада жүрмін.-Есімің кім?-Болат.-Онда бұл балапанды маған бере ғой,өзің үйіңе бар.- Далаға тастап кетпейсіз бе? - деді Болат көздері жыпылықтап.- Жоқ,айналайын.Өйтсем обалвна қалмаймын ба? Үйге кірі бергенімде,"аға,аға" деген Болаттың үні жетті құлағыма. - О, не, Болатжан? - Обал деген не? -Қайырымдылық қасиет,-дедім аузыма басқа сөз түспей. Менің есіме сол кезде кішкентай Болат түсті. Құстың обалын білген сәбидің ертең туған елінің обалын ойлайтын азамат болатындығы көңіліме қуаныш ұялатты.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я увидел маленький черный мальчик разрыдался. -ой Герой, почему плачешь? -Birew Униженные? Нет, старший, сказал Неизвестная Almay. Что дети голодают. Не находите ли вы дома? Нет ... Я пятнадцатый квартира turamın.Mına ли попросить кошку съесть курицу ... теперь в руках bayqadım.Balanıñ воробей коробка коробки sarıawız Urpek Balapany etedi. Как вы узнали из этого? На первом этаже есть три balkonınan.Özderi. Соня кот съел их. -Üyiñe Не бросайте его? -Apardım.Äkem И мать после боя ... то есть название улицы jürmin.? -Bolat. Где это дало бы мне курицу, вы не оставите поле bar.- ваш дом? B. Источники jıpılıqtap.- Нет, aynalayın.Öytsem'm не obalvna? Когда я вошел в дом, "старший" слышал звук этого. - Ой, что, Bolatjan? - Что такое нарушитель? -Qayırımdılıq Качества, бег мой рот сказал другое слово. Я помню, в то время была маленькой девочкой. Птица знал обижая ребенка завтра рад думать обижать людей своей родной страны.