ПОМОГИТЕ ПЕРЕВЕСТИ НА АНГЛИЙСКИЙ ЯЗЫК ПРЕДЛОЖЕНИЯ Их родители работают. У его собаки красивые уши. Наши улицы светлые. Люди работают в офисах. Дикие животные живут в лесах, домашние животные живут в домах. 15 БАЛЛОВ!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Their parents work. His dog has got a nice ears. Our streets are light. People work in offices. Wild animals live in forests, domestic animals live in the house.
Гость
Their parents work. His beautiful dog ears. Our street light. People working in offices. Wild animals live in the forest,animals living in the houses.