Помогите перевести на казахский только не из переводчика!Очень срочно Болат,ты очень добрый,мальчик . Несмотря на голод ты спас птенца.Не каждый человек так сможет. У тебя прекрасный характер. Ты очень мудрый,несмотря на то что...

Помогите перевести на казахский только не из переводчика!Очень срочно Болат,ты очень добрый,мальчик . Несмотря на голод ты спас птенца.Не каждый человек так сможет. У тебя прекрасный характер. Ты очень мудрый,несмотря на то что маленький.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Болат, сен өте ақылды баласың. Аш екендігіңе қарамастан, торғайды құтқарып қалдың. Бұл әр адамның қолынан келе бермейтін іс. Сенің мінезің өте керемет. Кішкентайлығыңа қарамастан, өте ақылдысың.